Click to order
Корзина выбранных товаров
Total: 
Чтобы продолжить покупки, закройте текущее окно крестиком верху справа.
Ваше ФИО
Ваш Email
Ваш телефон
Выберете вариант доставки компании Нова Пошта
Получение в поштомате или доставка курьером возможны при предоплате за товар
Ваш город и область
Номер отделения (поштомата) Новой почты или Адрес курьерской доставки
Payment method
Оформлюючи замовлення  Ви погоджуєтесь з угодою користувуча і політикою конфіденційності

Экспресс-тест на ВИЧ, Wondfo Ltd

Качественный тест на ВИЧ . Простота использования с точностью 99,8%. Одобрен МОЗ Украины.

При проведенні аналізу НЕОБХІДНО:

  • Перед використанням всі компоненти тесту довести до кімнатної температури.
  • Використовувати компоненти ЛИШЕ з одного набору. Не змішувати компоненти з різних серій та наборів.
Проведення аналізу
Реакційний картридж треба вийняти з фольги безпосередньо перед проведенням досліду. Покласти на рівну поверхню. За допомогою скаріфікатора зробіть прокол на безіменному пальці.
Проведення аналізу
Піпеткою внесіть одну краплю крові (сироватки або плазми) в квадратний отвір на картриджі для внесення зразків .
Якщо ваша касета має один круглий отвір, внесіть спочатку одну краплю крові і відразу після цього внесіть 2-3 краплі буферного розчину
Облік результатів
Негативний результат
У вікні обліку результатів навпроти маркування «С» з’явилася одна рожево-фіолетова лінія. Це означає, що результат тесту на ВІЛ негативний.
Позитивний результат
У вікні обліку результатів з’явилося дві рожево-фіолетові лінії, одна - навпроти маркування «С», друга - навпроти маркування «Т». Це означає, що результат тесту на ВІЛ позитивний.
Недійсний результат
Якщо контрольна лінія (С) не з’явилася протягом 15 хвилин, результат тесту вважається недійсним. Дослідження необхідно повторити.
Принцип методу. Умови зберігання та транспортування
Для аналізу необхідно використовувати свіжо приготовані зразки цільної крові, сироватки та плазми людини. Можливе дослідження цільної крові з пальцю (див. інструкцію). Сироватку, плазму, цільну кров з антикоагулянтом, які варто зберігати при температурі 2-8 С не більше 5 діб, при температурі мінус 20 С не більше 1 місяця. Не можна заморожувати зразки вдруге. Зразки цільної крові людини не підлягають зберіганню.
Досліджуваний зразок, після закапування в отвір «А» реакційного картриджу та внесення буферного розчину для дифузії зразка в отвір «В», протікає нітроцелюлозною мембраною та зв’язується в середині картриджу з кон’югатом колоїдного золота (в разі наявності у зразку антитіл). При подальшому просуванні зразка нітроцелюлозною мембраною комплекс «антигент-антитіла», що утворився, вдруге зв’язується з антигенами вірусу, що сорбовані на мембрані, що призводить до появи рожево-фіолетової лінії на мембрані на рівні маркування «Т» прямокутного отвору в зоні обліку результатів.
Далі комплекс «антигент-антитіла», або тільки кон’югат (в разі відсутності у зразку  антитіл) – прямують до рівня «С», де зв’язуються з антикролячими IgG антитілами – рівень внутрішнього контролю правильності проведення аналізу, що виявляється в появі другої обов’язкової рожево-фіолетової лінії на рівні маркування «С».
Умови зберігання та транспортування
Зберігати при температурі 4-30 С. Заморожування не допускається. Зберігати у недоступному для дітей місці.


напишите нам:  
 info@vichtest.com.ua
+38 068 21 66 674
Made on
Tilda