Инструкция к тесту

Тест-набір імунохроматографічний для виявлення
ВІЛ 1/2 інфекції Boson


 boson logo

     (цільна кров/сироватка/ плазма)
     Тільки для діагностики in Vitro


При проведенні  аналізу НЕОБХІДНО:

  • Перед використанням всі компоненти тесту довести до кімнатної температури.
  • Використовувати компоненти ЛИШЕ з одного набору. Не змішувати компоненти з різних серій та наборів.


Проведення аналізу

Реакційний картридж треба вийняти з  фольги  безпосередньо перед проведенням досліду або за 30 хвилин (якщо тест зберігався у холодильнику).  Покласти на рівну поверхню. 

167.jpg
За допомогою скаріфікатора зробіть прокол на безіменному пальці.
168.jpg

Злегка помасажуйте пацець у напрямку кінчика доки не з'явиться крапля крові.

DSC01610.JPG Піпеткою внесіть одну краплю крові (сироватки або плазми) в квадратний отвір на картриджі для внесення зразків (вікно «А»).
DSC01608.JPG Відразу після цього внесіть 2 краплі буферного розчину в круглий отвір (вікно «В»).
clock.png Залиште картридж на 15 хвилин при кімнатній температурі.

 

 Облік результатів

151.jpg

Негативний результат
У вікні  обліку результатів навпроти маркування «С» з’явилася  одна рожево-фіолетова лінія. Це означає, що ВІЛ негативний. 

152.jpg 153.jpg

Позитивний результат 
У вікні  обліку результатів  з’явилося дві рожево-фіолетові лінії, одна - навпроти маркування «С», друга - навпроти маркування «Т». Це означає, що у зразку присутні антитіла  ВІЛ 1 або ВІЛ 2  і  результат позитивний. 

149.jpg 150.jpg

Недійсний результат
Якщо контрольна лінія (С) не з’явилася протягом 15 хвилин, результат тесту вважається недійсним. Дослідження необхідно повторити.

 

 

Принцип методу

Для аналізу необхідно використовувати свіжо приготовані зразки цільної крові, сироватки та плазми людини. Можливе дослідження цільної крові з пальцю (див. інструкцію). Сироватку, плазму, цільну кров з  антикоагулянтом, які варто зберігати при температурі 2-8 С не більше 5 діб, при температурі мінус 20 С не більше 1 місяця. Не можна заморожувати зразки вдруге. Зразки цільної крові людини не підлягають зберіганню.

Досліджуваний зразок, після закапування в отвір «А» реакційного картриджу та внесення буферного розчину для дифузії зразка в отвір «В»,  протікає нітроцелюлозною мембраною та зв’язується в середині картриджу з кон’югатом колоїдного золота (в разі наявності у зразку ВІЛ антитіл). При подальшому просуванні зразка нітроцелюлозною мембраною комплекс «антигент-антитіла», що утворився, вдруге зв’язується з антигенами ВІЛ ½, що сорбовані на мембрані, що призводить до появи рожево-фіолетової лінії на мембрані на рівні маркування «Т» прямокутного отвору в зоні обліку результатів.
Далі комплекс «антигент-антитіла», або тільки кон’югат (в разі відсутності у зразку ВІЛ антитіл) – прямують до рівня «С», де зв’язуються з антикролячими IgG антитілами – рівень внутрішнього контролю правильності проведення аналізу, що виявляється в появі другої обов’язкової  рожево-фіолетової лінії на рівні маркування «С».

Підсумок

СНІД може бути викликаний меншою мірою двома ретровірусами ВІЛ 1 та ВІЛ 2, які  об’єднані до ВІЛ ½  інфекції. Виявлення цих антигенів визначає зараження ВІЛ ½.

Умови зберігання та транспортування

Зберігати при температурі 4-30 С. Заморожування не допускається. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Тест на ВИЧ 1/2 типа, Boson Biotech Co., Ltd